O nas

Mamy to szczęście, że kochamy swoją pracę. Dla nas liczy się satysfakcja klienta oraz to, aby film spełnił swoją funkcję – kreował pozytywny wizerunek firmy i zachęcał do kupna produktu lub usługi. Jesteśmy grupą ludzi, która z pasją tworzy filmy od pomysłu przez scenariusz i zdjęcia, po gotowy materiał filmowy. Pracujemy ze scenarzystami, dziennikarzami, operatorami, montażystami. Dbamy o make-up, światło i dźwięk. Wszystko po to, aby robić materiały filmowe najwyższej jakości.

Dysponujemy studiem, w którym wykonujemy zdjęcia produktowe czy nagrania na green screenie. Od czasu do czasu spoglądamy też na świat z lotu ptaka i unosimy się nad plenerami filmowymi własnym dronem. Posiadamy licencję UAVO, będącą świadectwem certyfikacji operatora bezzałogowego statku powietrznego, która wydawana jest przez Urząd Lotnictwa Cywilnego.

Filmy przygotowane przez RM Group to gwarancja wysokiej jakości realizacji, dopasowanych do proponowanego budżetu państwa firmy. Działamy nie tylko na terenie całej Polski i Europy.